ויטמינים

ויטמינים ותוספי תזונה ב IV Hydration

אחד מהייתרונות הבולטים של טיפולי הבריאות IV Hydration היא שהטיפול 100% טבעי, 

הטבע מספק שלל ויטמינים ותוספי תזונה טבעיים.. ויטמין B1-6, B12, C, מגנזיום, קולגן, ביוטין, גלוטתיון, B קומפלקס, סֵלֶנִיוּם, סידן, כְּרוֹם, ל-קרניטין, ועוד.. 

לכל ויטמין יש את הסגולות הרפואיות שלו, כך שאנו בIV-PRO נוכל להתאים לך את הטיפול הייחודי בשבילך..

מעבר למגוון הטיפולים שאנו מציעים נוכל להתאים טיפול ייחודי לפי הצורך הרפואי שלך, כמובן שרופא החברה יהיה לרשותך לכל שאלה או התייעצות.

הויטמינים ותוספי התזונה שתוכלו למצוא בטיפולי ה-IV Hydration שלנו:
orange-removebg-preview

ויטמין C

מאיץ חיסוני/החלמה ממחלה: ויטמין C נדרש להתפתחות ותפקוד תקין של חלקים רבים בגוף. בנוסף ממלא תפקיד חשוב בשמירה על תפקוד תקין של מערכת החיסון.
למידע נוסף
16242-removebg-preview

משפחת ויטמין B

משפחת ויטמין B כוללת 8 ויטמינים המגיעים לרוב במזון מן הצומח והחי למשפחת ויטמין B יש חשיבות רבה במחזור החיים של גוף האדם.
למידע נוסף
184-removebg-preview

ויטמין D

ויטמין D המכונה גם ויטמין השמש, ויטמין D מיוצר על ידי הגוף בתגובה לחשיפה של העור לאור השמש. ויטמין D חיוני לעצמות חזקות, מכיוון שהוא עוזר לגוף להשתמש בסידן מהתזונה.
למידע נוסף
amino-acid-pyrrolysine-space-filling-molecular-model-removebg-preview

חומצות אמינו

מסדיר את חילוף החומרים, משפר ביצועים ספורטיביים, מפחית לחץ דם, שומר על שרירים, מתקן רקמות פגומות, מרגיע את כלי הדם, משפר את זרימת הדם, משפר ריפוי פצעים, מגן מפני נזקי UV, מגביר את ייצור הקולגן, מונע פירוק חלבון שריר, מספק מקור אנרגיה
למידע נוסף
drop-beauty-serum-conceptdrop-collagen-removebg-preview

גלוטתיון

גלוטתיון נוגד חמצון העוזר להאט את תהליך ההזדקנות, מסייע בניקוי רעלים של הכבד והתאים, מסייע לשיפור מיקוד ובהירות נפשית, עשוי להפחית אי נוחות בשרירים ובמפרקים ולהגביר ביצועים ספורטיביים והתאוששות לגוף.
למידע נוסף
jars-filled-with-milk-blue-background-removebg-preview

סידן

הסידן אחראי על יצירת/תחזוקה של עצם, מחסור בסידן יכול להיות סכנה לשברים ופציעות קשות, עם הגיל הגוף מיצר פחות ופחות סידן ולכן חשוב לסייע לו לשמור על רמת סידן תקינה.
למידע נוסף
assortment-food-containing-magnesium-removebg-preview

מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חיוני לתפקוד הגוף. המגנזיום שומר על לחץ דם תקין, עצמות חזקות וקצב הלב יציב.
למידע נוסף
glass-refreshing-raspberry-milkshake-breakfast-grey-surface-removebg-preview

ביוטין

ביוטין משמש כקואנזים של מספר אנזימים שתפקידם להעביר קבוצת קרבוקסיל (COOH) מתרכובת אחת לשנייה. אחד האנזימים הללו, אצטיל קואנזים A קרבוקסילאז, מתניע את מסלול הסינתזה של השומנים בתא.
למידע נוסף
exotic-delicious-pomegranate-white-background-removebg-preview

טאורין

טאורין היא חומצת אמינו סולפונית, הטאורין מהווה אבן בניין נדרשת של חלבון.
למידע נוסף
566-removebg-preview-removebg-preview

ל-קרניטין

ל-קרניטין היא חומצה אמינית שתפקידה העיקרי הוא העברת חומצות שומן ארוכות שרשרת למיטוכונדריה, לשם ייצור אנרגיה. הל-קרטין נמצא לרוב במזון מן החי, וחשוב לשמירת רמת האנרגיה של הגוף, התפקוד השכלי, ושמירה על בריאות נירולוגית.
למידע נוסף
black-salt-s-type-rock-salt-slate-background-removebg-preview

כלוריד

יוני כלוריד חשובים לתהליך חילוף החומרים בגוף האדם, ומסייעים בשמירה על מאזן החומציות בגוף. ריכוז הכלוריד בדם נשמר ברמה הרצויה על ידי הכליות. 
למידע נוסף
zinc-oxide-white-powder-used-as-fungal-growth-inhibitor-paints-as-antiseptic-ointment-medicine-removebg-preview

אבץ

אבץ נמצא בתאים בכל הגוף, עוזר למערכת החיסונית להדוף חיידקים ווירוסים פולשים. הגוף זקוק גם לאבץ כדי ליצור חלבונים ו-DNA, בנוסף האבץ גם עוזר לפצעים להחלים וחשוב לחושים תקינים של טעם וריח.
למידע נוסף
nuts-walnut-peanuts-almond-seeds-removebg-preview

סלניום

סלניום הוא חומר תזונתי שהגוף צריך כדי להישאר בריא. סלניום חשוב לרבייה, תפקוד בלוטת התריס, ייצור DNA והגנה על הגוף מפני נזקים הנגרמים מרדיקלים חופשיים ומפני זיהום.
למידע נוסף
honey-lemon-ginger-juice-food-beverage-products-from-ginger-extract-food-nutrition-concept-removebg-preview

זופרן

הזופרן תרופה זו משמשת למניעת בחילות והקאות הנגרמות על ידי טיפול תרופתי בסרטן וטיפול בהקרנות. הוא משמש גם למניעה וטיפול בבחילות והקאות לאחר ניתוח, ופועל על ידי חסימת אחד מהחומרים הטבעיים של הגוף שגורם להקאות.
למידע נוסף
brown-sugar-with-wooden-scoop-white-background-removebg-preview

כרום

כרום תלת ערכי אחד מיסודות הטבע המסייעים לבני אדם ויצורים חיים אחרים מכיוון שהוא משתתף בספיגת סוכרים. שלא כמו מתכות חיוניות אחרות, כרום לא נמצא בחלבונים והשפעתו על מנגנונים בגוף לא נחקרה.
למידע נוסף
3d-illustration-molecules-atoms-bacgkround-medical-background-banner-flyer-molecular-structure-atomic-level-removebg-preview

מנגן

מנגן הוא מינרל קורט חשוב בגוף האדם. מנגן הוא אחד המרכיבים של האנזימים אוקסידורדוקטז, טרנספראז, הידרולז, החלבון לקטין ועוד.
למידע נוסף
מה זה טיפול IV Hydration?

טיפולי הבריאות שכבשו את ארצות הברית הגיעו לישראל: טיפול הידרציה תוך ורידי (IV) הוא עירוי של ויטמינים, מינרלים, ותוספי תזונה ישירות למחזור הדם.

אחד היתרונות הרבים של טיפול IV Hydration הוא שהוא עוקף את מערכת העיכול. כאשר ויטמינים נלקחים דרך הפה כחלק מתהליך העיכול נפגעים 20%-80% מתכונות הויטמינים, הסיבות רבות ומשתנות (משקל גוף, כמה הקיבה מלאה, עייפות, ועוד..) מה שיוצר בפועל קושי על מעקב מדויק של כמות ויטמינים שנספגו במערכות הגוף השונות,

בנוסף שכל ויטמין או תוסף תזונה משמעותו ותכונותיו שונות וכדי לבצע טיפול מיטבי הגוף זקוק למגוון ויטמינים ותוספים, מה שלרוב לא מומלץ לבלוע מספר כדורים.

טיפול IV Hydration מאפשר לראשונה לקבל מנה מדוייקת של קוקטייל ויטמינים, מינרלים, ותוספי תזונה בעירוי אחד לפי דרישות הטיפול והפרמטרים האינדיבידואלים של המטופל מה שמביא לתוצאה שלעולם לא תתקבל בטיפול דרך הקיבה או מעל העור.

במפרט הויטמינים שלנו תוכלו למצוא: ויטמין C, משפחת ויטמינים B, מגנזיום, ביוטין, גלוטתין, סֵלֶנִיוּם, סידן, כְּרוֹם, ל-קרניטין, ועוד.. כאשר הטיפול, סוגי הויטמינים ותוספי התזונה, והכמויות יותאמו לכל לקוח באופן אינדיבידואלי לפי צורכי הטיפול והלקוח.

*המוצר מאושר ע"י ה-FDA (אירגון הבריאות האמריקאי), כאשר מפוקח במלואו ע"י רופא החברה.


הטיפולים שאנו מציעים:
טיפולי ביוטי ואנטי-אייג'ינג

ספא הבריאות של IV-PRO מציאים לך מגוון טיפולי יופי ואנטי-אייג'ינג, טיפול לעור הפנים/ טיפול לשיער/ טיפול צילוליט/ טיפול בוסט קולגן/ טיפול הורדה במשקל/ ועוד..

טיפולים בפציעות וכאבים

ספא הבריאות של IV-PRO מציאים לך מגוון טיפולים לפציעות וכאבים, אם אתם ספורטאים חובבים או מקצוענים נוכל לעזור לכם במגוון בעיות כגון: כאבי פרקים/ כאבי שרירים/ שיקום פציעות/ עליה במשקל/ ועוד..

טיפולי בריאות ואיכות חיים

ספא הבריאות של IV-PRO מציאים לך מגוון טיפולים לשיפור איכות החיים והבריאות: עזרה לדיכאון או חרדות/ עזרה לבעיית עייפות כרונית/ הקלה במגרנות או האנג-עובר/ חיזוק המערכת החיסוכנית/ בוסט ויטמין C/ בוסט ויטמין B12/ ועוד..

IV Hydration בעולם

הזמרת מיילי סיירוס, כוכבת הטלויזיה מאי לי, וידוענים נוספים התאהבו בטיפולי IV Hydration

כתבה בערוץ Fox46 - טיפולי הבריאות וביוטי שכבשו את אמריקה

כוכבת הטלויזיה טיפאני טרייס גם התאהבה בטיפולי IV Hydration

כתבה בערוץ KPRC 2 - שחקני פוטבול וידוענים אמריקאים התאהבו בתוצאות של טיפול IV Hydration​

בדיקת מוצר של מגזין הרשת BuzzFeed​

כתבה בערוץ News4 - הטיפול החדשני שיכול לעזור למאות בעיות רפואיות בצורה 100% טבעית

מה הלקוחות אומרים עלינו
מיכאל לאכסנדר
מיכאל לאכסנדר
קרא עוד
ממליץ מאד
אוהד מרציאנו
אוהד מרציאנו
קרא עוד
ממליץ מאד
דני קגן
דני קגן
קרא עוד
ממליץ מאד
הקודם
הבא
שאלות נפוצות

אנחנו חברת IV-PRO המייבאים הראשונים של טכנולוגיית IV Hydration לישראל.

את הטיפולים שלנו אנו מעניקים בסניפי הספא בריאות שלנו ע"י רופאים מומחים ומוסמכים בלבד!

טיפול IV Hydration הוא טיפול חדשני שפותח ומשווק בארה"ב ובשנתיים האחרונות תפס כטרנד החם ביותר בקרב סלבס הוליוודי לטיפולי יופי / בריאות / וכאבים ופציעות..

את הטיפול תקבל כעירוי של ויטמינים, מינרלים, ותוספי תזונה לפי הטיפול והצורך ישירות לוריד ולמערכת הדם.

כמובן שתמיד הכי זמין וקל זה "לבלוע כדור".. אך יש בכך לא מעט חסרונות..

כאשר ויטמינים ותוספי תזונה נלקחים דרך הפה בזמן תהליך העיכול נפגעים כ20%-80% מתכונות הויטמינים, הסיבות רבות ומשתנות (משקל גוף, כמה הקיבה מלאה, עייפות, ועוד..) כך שאין באמת מעקב כמה ויטמינים נלקחו,

בנוסף שכל ויטמין או תוסף תזונה משמעותו ותכונותיו שונות וכדי לבצע טיפול מיטבי הגוף זקוק למגוון ויטמינים ותוספים, מה שלרוב לא מומלץ לבלוע מספר כדורים.

לעומת טיפול במנה מדוייקת של קוקטייל ויטמינים בעירוי אחד לפי דרישות הטיפול והפרמטרים האינדיבידואלים של המטופל מה שמביא לתוצאה שלעולם לא תתקבל בטיפול דרך הקיבה או מעל העור.

ברשימת הויטמינים ותוספי התזונה שלנו תמצאו:

ויטמינים B, C, D, גלוטתיון, אבץ, ביוטין, זופרן, חומצות אמינו, טאורין, ל-קרטין, כלוריד, כרום, מנגן, מגנזיום, סידן, וסלניום.

כמובן שהכנו לכם באתר פירוט מלא על כל הויטמינים, המינרלים, ותוספי התזונה ומה התכונות של כל אחד.

כמובן שלפי הטיפול תקבל מאיתנו התייעצות עם רופא הספא, חשוב לנו היחס האישי לכל מטופל לכן רופא הספא יפגש איתך לפני הטיפול כדי להסביר לך את כל תהליך הטיפול, לענות לך על שאלות, ולהתאים איתך ביחד את הטיפול לפי הצורך.

קודם כל כן,

כל הויטמינים, והמינרלים שאנו משתמשים עוברים גם בקרה ואישור של הFDA (משרד הבריאות האמריקאי).

בנוסף כל המוצרים שלנו נמצאים ברשימת התרופות המאושרות ע"י משרד הבריאות הישראלי.

כמובן, שבכל זאת מדובר בפרוצדורה רפואית (פשוטה אך עדיין רפואית), ולכן לפני הטיפול תתייעצו עם רופא הספא שלנו לצורך התאמת הטיפול, ואת הטיפול עצמו גם תקבלו מרופא הספא.

לטיפול תכין אותך אחת מאחיות הספא שלנו, כל האחיות שלנו הינן מוסמכות ובעלות ניסיון רב, כאשר את הטיפול בפועל יעביר רופא הספא.

לפני הטיפול תגיעו לספא להתראגנות וקבלת החדר לטיפול,

במהלך ההתארגנות האחות תקח ממכם מדדים וגם תפגשו עם רופא הספא למקרה שנותרו לכם שאלות,

משך זמן הטיפול משתנה ממטופל למטופל כאשר זמן הטיפול כשעה.

כל אנשי הצוות שלנו הם אחיות ורופאים מומסמכים ובעלי וותק כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, בזמן הכנסת המחט יש אנשים שירגישו "צביטה" קטנה אך יש כאלה שאפילו את זה לא, ובזמן העירוי צפוי שתרגישו קרירות נעימה בגוף.

התדירות המומלצת לסט טיפולים משתנה מאדם לאדם ובצורך הטיפול, לרוב כשמדובר בסט טיפולים מומלץ רצף טיפול פעם בשבוע, אך עם זאת בתחילת התהליך תעברו שיחה עם רופא הספא להתאמת טיפול אינדיבידואלי ומדוייק עבורכם.

הטיפולים שלנו מחולקים לשלושה סוגי טיפולים:

1. טיפולי ביוטי ואנטי אייג'ינג – בוסט קולגן, טיפול לשיער יבש, טיפול לעור ישב, ירידה במשקל, ועוד..

2. טיפולים בכאבים ופציעות – כאבי גב, פרקים, שרירים, התאוששות מפציעות, ועוד..

3. טיפולי בריאות ואורך חיים – טיפול בעייפות / תשישיות כרונית, טיפול בדיכאון, הורדת האנג-עובר, חיזוק המערכת החיסוני, ועוד..

תוצאות מהטיפול משתנות מטיפול לטיפול ומאדם לאדם, אך עם זאת יש לציין שבגלל שהטיפול ניתן ישירות למחזור הדם ולא דרך הקיבה זמן התגובה של הטיפול מהיר משמעותית מטיפולים תרופתיים.

תוצאות הטיפול משתנות אך לרוב נראות תוך שעות או ימים בודדים.

לא,

אנו לא משתמשים כלל ברעלים או רעלנים.

הכנו לכם באתר פירוט מלא על כל הויטמינים, המינרלים, ותוספי התזונה ומה התכונות של כל אחד.

כמובן,

כל הויטמינים, והמינרלים שאנו משתמשים עברו את בקרות איכות המקפידות ביותר וקיבלו את אישור הFDA האמריקאי (משרד הבריאות האמריקאי), 

בנוסף כל המוצרים שלנו קיבלו אישור ונרשמו גם ברשימת התרופות המאושרות בישראל,

וכמובן את הטיפול עצמו תקבלו באופן אישי מרופא הספא.

תוכל לרכוש סט טיפולים כבר באתר (בהנחה של 20% בלעדית לרכישה באתר), 

או שאם תרוצו להזמין טיפול בטלפון תוכלו לשלם בשיחה הטלפונית או בהגעתכם לספא.

(תוכלו לחלק את תשלום הטיפול לעד 12 תשלומים ללא ריבית)

השארו לכם מספר טפסים ליצירת קשר באתר, תוכל להשאיר שם וטלפון ונחזור אליכם ב24 שעות הקרובות, או להשאיר לנו הודעה בכפתור הווצאפ באתר.

יש לך שאלות?

לא בטוח האם יש טיפול IV Hydration לבעיה הרפואית שלך או האם הטיפול מתאים לך..

השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור אליך ב24 שעות הקרובות כדי לענות לך על כל השאלות..

האתר נבנה ועוצב ע"י רותם סיליק

מי אנחנו

IV-PRO היבואנים של טכנולוגיית IV Hydration לישראל, טיפולי ביוטי ואנטי-אייג'ינג, טיפולים בכאבים ופציאות, וטיפולי בריאות שיפור איכות חיים.

אנו מאפשרים להגיע לטיפולים בספא בריאות שלנו ברחוב תובל 40 בניין ספיר, בורסה רמת גן

תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון: 058-5803183